Portal o zdrowiu

Zacznij żyć zdrowiej!

img

Wonder Cells (opinie, efekty, skład) – serum do twarzy o bogatych właściwościach odmładzających

/
/
/
70 Views
Serum odmładzające Wonder Cells to odpowiedź na oczekiwania kobiet, które chcą wygrać ze zmarszczkami, przebarwieniami i innymi niedoskonałościami cery bez konieczności wizyt na drogich i długotrwałych sesjach w salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Wonder Cells kosztuje mniej niż fachowe zabiegi, jednocześnie wykazuje silne działanie naprawcze, odejmuje cerze co najmniej kilka lat i pozostawia ją w nienagannej kondycji.

Wonder Cells – niecodzienne działanie

W okolicy 30-40 roku życia każda kobieta zaczyna zauważać na twarzy efekty upływającego czasu. Zbyt niski poziom nawilżenia skóry, zbyt mała ilość dostarczanych składników odżywczych, coraz wolniej regenerujące się komórki skóry, zanikające włókna kolagenowe – wszystkie te czynniki wpływają na stopniową utratę jędrności i gładkości oraz sprzyjają powstawaniu coraz głębszych i bardziej widocznych zmarszczek. Cera pozbawiona właściwej opieki często też traci swój promienny, zdrowy wygląd, staje się szara i matowa oraz pojawiają się na niej nieestetyczne przebarwienia.

Ze względu na bogatą formułę i zaawansowany sposób działania, serum Wonder Cells pozwala zahamować proces starzenia skóry i znacząco poprawić jej wygląd. Substancje aktywne w nim zawarte potrafią dotrzeć aż do głębokich warstw skóry, odpowiednio ją nawilżając, odżywiając oraz pobudzając procesy odnowy jej komórek.

Wonder Cells – efekty

W Wonder Cells zastosowano specjalną kompozycję składników, dzięki którym skóra jest silnie stymulowana do regeneracji. Serum „pracuje” w głębokich jej warstwach, dając zadowalające efekty na naszej twarzy – zmarszczki stają się coraz płytsze, wzrasta poziom napięcia skóry, zanikają plamy i drobne przebarwienia, cera młodnieje, staje się świeża i promienna.

Wysokie stężenie substancji aktywnych, innowacyjny sposób działania, brak podrażniającej chemii – dzięki tym cechom Wonder Cells wyprzedza konkurencyjne kosmetyki. Pozytywne efekty działania serum widoczne są po kilku dniach, stopniowo cera zyskuje coraz lepszą kondycję. Przy regularnym stosowaniu zauważyć można:

 • redukcję zmarszczek;
 • wygładzenie cery;
 • poprawę stopnia napięcia i elastyczności skóry;
 • poprawę owalu twarzy;
 • ujednolicenie kolorytu cery;
 • poprawę stopnia nawilżenia skóry;
 • eliminację podrażnień, ukojenie i odświeżenie skóry;
 • zmniejszenie podatności na uszkodzenia skóry.

Wonder Cells – skład, czyli jakie substancje odpowiadają za skuteczne działanie serum

Składnikiem Wonder Cells, na który szczególnie warto zwrócić uwagę, jest olej z awokado. Jak wiadomo, awokado to jeden z najbogatszych pod względem składników odżywczych owoc. Na spożywaniu awokado może zyskać cały nasz organizm, bardzo wiele owoc ten może zrobić też dla naszej skóry.

Wysoce aktywny olej z awokado, obecny w Wonder Cells, przenika wgłąb skóry zaopatrując ją w bukiet składników potrzebnych do jej regeneracji. Wśród cennych dla cery substancji zawartych w oleju z awokado znajdziemy: witaminy A, E, C, D, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, witaminy z grupy B, fitosterole.

Dzięki tej bogatej kompozycji składników, olej z awokado jednocześnie:

 • nawilża;
 • odżywia;
 • przyspiesza procesy odnowy skóry;
 • korzystnie wpływa na metabolizm kolagenu;
 • odmładza;
 • przywraca zdrowy wygląd;
 • pozostawia niewidoczną powłokę ochronną, stanowiącą barierę przed czynnikami zewnętrznymi negatywnie wpływającymi na cerę (np. promieniowaniem UV).

Kolejny ważny składnik Wonder Cells to wysoce wchłanialny kwas hialuronowy, który spełnia w tym kosmetyku podwójną rolę. Po pierwsze, znacząco poprawia stopień nawodnienia skóry, co sprzyja redukcji zmarszczek (na całej twarzy, jak również w okolicach oczu) i kompleksowemu odmłodzeniu cery. Dzięki kwasowi hialuronowemu skóra przyjmuje poziom nawilżenia adekwatny do swoich potrzeb, staje się mniej podatna na tworzenie się nieestetycznych bruzd i zmarszczek.

Po drugie, korzystnie wpływa na owal twarzy, który, jak wiadomo, wraz z wiekiem ma tendencję do opadania. Zawarty w Wonder Cells kwas hialuronowy zapobiega dalszemu wiotczeniu i marszczeniu się skóry, jednocześnie koryguje jej obecny poziom napięcia i sprężystości. W ten sposób pomaga przywrócić naturalny kontur twarzy.

Wonder Cells – opinie

Kobiety podkreślają szybkie i mocno zauważalne działanie Wonder Cells. W pierwszych dniach stosowania cera jaśnieje, staje się świeższa i zdrowiej wyglądająca. Zanikają cienie i worki pod oczami oraz nieefektowne przebarwienia, cera nabiera równego kolorytu.

Według wielu opinii o Wonder Cells, z każdym kolejnym tygodniem stosowania zmniejsza się także widoczność zmarszczek, nawet te głębokie ulegają redukcji.

Pozytywne opinie o Wonder Cells wypowiadają kobiety w okolicach 40-tki, ale również panie w wieku bardziej dojrzałym, te, które narzekały na dużą ilość głębokich zmarszczek i opadający owal twarzy. Po Wonder Cells bruzdy i zmarszczki uległy spłyceniu, skóra stała się mniej wiotka, zamiast tego wzrósł poziom jej napięcia i gładkości, kształt twarzy uległ korekcji. Generalnie obserwowane jest znaczne odmłodzenie twarzy po regularnym stosowaniu Wonder Cells, dzięki czemu kosmetyk zyskuje coraz więcej przychylnych opinii.

Wonder Cells – cena

Większość profesjonalnych zabiegów, pomocnych przy takich mankamentach urody, jak: zmarszczki, utrata napięcia i jędrności skóry, utrata naturalnego zarysu twarzy, przebarwienia, wykonywana jest w seriach. Wszystko to sporo kosztuje, wymaga również poświęcenia czasu. Serum Wonder Cells to tańsza i mniej czasochłonna alternatywa dla zabiegów w gabinetach i klinikach. Aktualnie promocyjna cena tego zaawansowanego kosmetyku to 169 zł.

Więcej szczegółów na temat serum Wonder Cells poznasz wchodząc na oficjalną stronę producenta kosmetyku, do której przejdziesz klikając tutaj.

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest
It is main inner container footer text