Portal o zdrowiu

Zacznij żyć zdrowiej!

img

Vita Hair Man – kapsułki, które hamują łysienie i aktywują intensywną odbudowę włosów

/
/
/
211 Views

Vita Hair Man to wieloskładnikowy suplement diety dla mężczyzn borykających się z problemem słabych i przerzedzonych włosów. Specyfik spełnia kilka zadań, by w efekcie uczynić z nas właścicieli mocnych, gęstych włosów bez cienia przerzedzeń i zakoli. Hamuje proces łysienia, kompleksowo wzmacnia i rewitalizuje włosy, jednocześnie stymuluje wzrost nowych włosów, a co więcej, przeciwdziała siwieniu. Wszystko to dzięki trafnie dobranym substancjom aktywnym, które skutecznie niszczą przyczyny problemów z włosami.

Łysienie – coraz częstszy problem współczesnych mężczyzn

Nie sposób nie zauważyć, że łysiejemy dziś szybko, znacznie szybciej niż w minionych dziesięcioleciach. Większość mężczyzn w okolicach trzydziestego roku życia obserwuje u siebie pierwsze oznaki łysienia, koło czterdziestki rzesza panów ma już dość wyraźnie zarysowane zakola i spore przerzedzenia w obrębie czubka głowy.

Jest również spory odsetek młodszych i starszych mężczyzn, którzy, choć nie zauważają u siebie typowych znamion łysienia, mają inne problemy – ich włosy wyraźnie tracą na atrakcyjnym wyglądzie, stają się słabe, cienkie, matowe, rzadkie… Niejednokrotnie dokuczliwą dolegliwością staje się łojotok i łupież. Coraz więcej mężczyzn, niekoniecznie w sędziwym wieku, spotyka się także z siwieniem.

Skąd dziś tak duża skala męskich problemów z włosami? Dlaczego łysienie i siwienie zaczynają się coraz wcześniej? Jak zahamować te niekorzystne zmiany i przywrócić zdrowy, młody wygląd fryzurze? Próbując odpowiedzieć na te pytania, warto skupić się na modelu współczesnego życia.

Niestety przeważnie prowadzimy niezbyt zdrowy tryb życia, nie stronimy od używek, nasza dieta jest uboga w antyoksydanty, czyli substancje, które między innymi hamują starzenie komórek (również skóry i włosów) i wspomagają oczyszczanie organizmu. W naszym menu króluje przetworzona żywność dostarczająca znikome ilości składników pokarmowych, w związku z czym mamy niedobory żywieniowe, które niestety odbijają się niekorzystnie na włosach. Do tego dodajmy stres (pod wpływem którego w organizmie wydzielają się substancje osłabiające włosy), przemęczenie fizyczne i psychiczne, zbyt małą ilość snu i mamy gotowy przepis na łysienie, siwienie czy pogorszenie kondycji włosów.

Oczywiście, w zależności od indywidualnego przypadku, czynniki te mogą występować w różnym natężeniu, co nie zmienia faktu, że często są głównym „winowajcą”, jeśli chodzi o kłopoty z włosami. Kolejną przyczyną łysienia jest osłabienie mieszków włosowych przez dihydrotestosteron (DHT), czyli pochodną testosteronu, którą naturalnie posiada w organizmie każdy z nas. Mamy w tym przypadku do czynienia z tzw. łysieniem androgenowym (łysieniem typu męskiego).

Na to, na ile nasz organizm będzie wrażliwy na dihydrotestosteron i w jakim stopniu hormon ten będzie osłabiał nasze mieszki włosowe, nie mamy zbyt dużego wpływu, decydują o tym geny. Z drugiej jednak strony, systematycznie uzupełniając potrzebne włosom składniki, możemy w znaczący sposób wzmocnić i odżywić cebulki i mieszki włosowe, a co za tym idzie spowolnić, a nawet zatrzymać łysienie androgenowe.

VitaHairMan – suplement diety, który „naprawi” twoje włosy

VitaHairMan to wieloskładnikowe kapsułki, których zadaniem jest wyposażenie struktur włosowych w szereg substancji potrzebnych do kompleksowej odbudowy. Dzięki specjalnej formule w mieszkach włosowych, w miejscu cienkich, wątłych włosów o skróconej fazie wzrostu, zaczynają wyrastać zdrowe, silne włosy. VitaHairMan wzmacnia też same cebulki włosowe, które odtąd stanowią potężny trzon dla włosów i nie pozwalają im przedwcześnie wypadać. Dzięki suplementowi możemy także liczyć na zagęszczenie włosów i pokrycie przerzedzonych miejsc – preparat stymuluje namnażanie komórek i pobudza wzrost włosów.

Suplement diety VitaHairMan to prosty i przystępny sposób na walkę z łysieniem. Dzięki niemu możemy ponownie stać się właścicielami nieprzerzedzonej fryzury, a co za tym idzie znów poczuć się młodo, odzyskać pewność siebie i poczucie męskości.

Vita Hair Man – skład

Aby trwale poprawić stan włosów i zatrzymać proces łysienia, potrzebna jest solidna dawka zarówno witamin, minerałów, jak i odpowiednich aminokwasów, oczywiście przyjmowana w sposób systematyczny. Optymalny zestaw składników oferuje nam Vita Hair Man. Jego komponenty dbają nie tylko o włosy, ale i skórę głowy, w której nota bene każdy włos ma swój początek. Poprawa kondycji skóry głowy i zwiększenie jej ukrwienia skutkują lepszym funkcjonowaniem mieszków i cebulek włosów, które wraz z krwią otrzymują większy zastrzyk tlenu i substancji odżywczych, co wpływa na pobudzenie wzrostu zdrowych, mocnych włosów.

Składniki aktywne Vita Hair Man to:

  • L-cysteina – aminokwas endogenny będący jednym ze składników podstawowego materiału budulcowego włosów, czyli keratyny. Posiada w składzie bardzo ważną dla zdrowia włosów cząsteczkę siarki. Pośredniczy w zaopatrywaniu cebulek włosowych w składniki odżywcze. Dzięki niej włosy są zdrowe, silne, odpowiednio nawilżone, odporne na uszkodzenia i mniej podatne na wypadanie. Dodatkowo L-cysteina przeciwdziała procesom starzenia włosów, sprawiając, że możemy cieszyć się ładnymi, gęstymi włosami przez długie lata.
  • L-metionina – aminokwas egzogenny, jeden z dwóch (obok L-cysteiny) aminokwasów posiadających w składzie siarkę. Jest odpowiedzialny za dobry stan włosów, skóry, paznokci, bierze udział w procesach regeneracji w tkance łącznej. Gdy mamy metioniny w organizmie zbyt mało, włosy stają się słabe i nadmiernie wypadają. Niestety, nasz organizm nie produkuje tej substancji, jest ona jedynie dostarczana z zewnątrz – wraz z pożywieniem. Można ją również suplementować – zażywanie preparatów z L-metioniną skutkuje zahamowaniem wypadania włosów, ich wzmocnieniem oraz przyspieszeniem wzrostu włosów.
  • Kwas pantotenowy – bardzo cenny składnik dla stymulowania wzrostu włosów. Uczestniczy w procesie namnażania komórek macierzy włosowych i pobudza produkcję białka będącego materiałem budulcowym włosów. Dba o szybki przyrost łodygi włosowej i o jej odpowiednie wypełnienie. Dzięki kwasowi pantotenowemu włosy zyskują wysoką elastyczność i odpowiedni stopień nawilżenia. Co więcej, składnik ten wzmacnia włosy i przeciwdziała utracie naturalnego pigmentu, innymi słowy – chroni przed siwieniem.
  • Witamina B6 – bierze udział w procesie wytwarzania nowych włosów, pomaga w utrzymaniu prawidłowego tempa wzrostu włosów. Kiedy jest jej w organizmie zbyt mało, włosy rosną wolniej, a powstające kosmyki są cieńsze i słabsze. Witamina B6 dba także o zachowanie naturalnego koloru włosów.
  • Witamina A – wspiera procesy metaboliczne odpowiedzialne za dobrą kondycję skóry i włosów. Dzięki niej włosy są mocne, zdrowe, gęste. Chroni włosy przed nadmiernym wypadaniem.
  • Witamina E – wpływa na dobry stan skóry głowy i włosów. Dba o właściwy poziom odżywienia, nawilżenia i natłuszczenia włosów. Pomaga regulować pracę gruczołów łojowych. Wspiera proces regeneracji skóry głowy i pomaga przywrócić włosom niezakłóconą strukturę i zdrowy, ładny wygląd.
  • Cynk – jeden z najważniejszych minerałów mających wpływ na zdrowie włosów. Wspomaga wytwarzanie keratyny będącej budulcem włosów. Reguluje proces transportu witamin i aminokwasów do struktur włosowych. Dzięki niemu włosy są silne, gęste, witalne i nie wypadają. Cynk pomaga także normalizować pracę gruczołów łojowych.
  • Miedź – dzięki niej włosy odznaczają się dobrą sprężystością, są mocniejsze, nie łamią się i mniej wypadają. Miedź jest także odpowiedzialna za intensywny, ładny koloryt włosów, chroni nas zatem przed siwizną.

Vita Hair Man – efekty

Bez wątpienia Vita Hair Man to skuteczna broń przeciwko łysieniu i innym problemom z włosami, między innymi łojotokowi czy siwieniu. Efekty stosowania tych kapsułek to przede wszystkim znaczna poprawa jakości i ilości włosów. Stosując suplement regularnie możemy liczyć na pokrycie przerzedzonych miejsc na głowie, zahamowanie procesu łysienia, a także pozytywną zmianę w strukturze włosów (są gładsze, bardziej elastyczne, grubsze, zdrowsze).

Musimy jednak pamiętać, że regeneracja włosów to proces, który nie trwa tydzień czy dwa. Skóra głowy i włosy muszą zostać porządnie nasycone składnikami aktywnymi, których przez lata im wyraźnie brakowało. Aczkolwiek po miesiącu kuracji kapsułkami można już zauważyć zmniejszenie nasilenia wypadania włosów, ich wzmocnienie i poprawę wyglądu. Z każdym kolejnym tygodniem i miesiącem włosy zyskują na gęstości i są coraz silniejsze.

Vita Hair Man – opinie

Opinie o Vita Hair Man są na ogół satysfakcjonujące. Wielu mężczyzn chwali sobie kurację tym suplementem, uznając go za dobrą alternatywę dla zabiegów mających na celu zahamowanie łysienia czy zamaskowanie przerzedzonych miejsc na głowie. Konsumenci podkreślają jednak, że stosując suplement, trzeba uzbroić się w cierpliwość i stosować jak najdłużej – im dłużej, tym lepsze efekty.

Średnio już po 2-3 miesiącach widać poprawę zarówno jeśli chodzi o zaprzestanie wypadania włosów, pojawianie się nowych włosów, tempo przyrostu, jak i zdrowie skóry głowy czy witalność włosów. Wielu mężczyzn jest zdania, że kapsułki Vita Hair Man bardzo korzystnie wpłynęły nie tylko na wzmocnienie włosów i pobudzenie ich wzrostu czy ogólną estetykę fryzury, ale także na samopoczucie, pewność siebie i relacje z innymi ludźmi.

Jak kupić Vita Hair Man?

Suplement diety jest dostępny na oficjalnej stronie producenta: www.vitahairman.pl. Dokonując zakupu przez tę witrynę, możemy liczyć na ciekawe promocje, w ramach których dostajemy darmowe opakowania produktu (przy zakupie dwóch lub trzech opakowań).

Tutaj dowiesz się więcej o suplemencie i dostępnych promocjach

Przeczytaj także: Dieta na włosy

  • Facebook

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This div height required for enabling the sticky sidebar