Portal o zdrowiu

Zacznij żyć zdrowiej!

img

Tabletki na żylaki – ranking najlepszych preparatów na żylaki na rynku

/
/
/
46 Views

Jakie tabletki na żylaki wybrać? Jeśli cierpisz na problemy z krążeniem żylnym i powstającymi na tym tle żylakami, pękającymi naczynkami, obrzękami, bólami i ciężkością nóg, zapewne niejednokrotnie szukałeś skutecznego preparatu na swoje dolegliwości. Rynek przepełniony jest dziś suplementami i lekami na żylaki. Środki te bazują na rozmaitych substancjach czynnych, zawierają tylko jeden lub kilka różnych składników, działają słabiej lub intensywniej. Jeśli nie wiesz, który preparat będzie dla Ciebie najbardziej pomocny, wybór ułatwi Ci nasz ranking tabletek na żylaki.

Dobre tabletki na żylaki priorytetem w walce o zdrowe nogi

Żylaki, uczucie ciężkości nóg, pajączki naczyniowe, obrzęki nóg, dokuczliwe mrowienia i napięcie w kończynach dolnych – to dolegliwości, na które narzeka wiele osób. Najskuteczniejszym sposobem ich zwalczania jest działanie wielotorowe – właściwy sposób odżywiania, aplikowanie maści i żeli na żylaki, regularna aktywność fizyczna, noszenie wyrobów uciskowych (np. podkolanówki uciskowe, rajstopy uciskowe), a także, a może przede wszystkim – zażywanie preparatów doustnych na żylaki.

Środki doustne, działając od wewnątrz, polepszają kondycję żył, poprawiają krążenie w kończynach dolnych oraz redukują dokuczliwe objawy. Poniżej znajdziesz najlepsze tabletki na żylaki na rynku. Tworząc nasz ranking wzięliśmy pod uwagę następujące kryteria:

 • ilość i dobór składników aktywnych w preparacie,
 • zakres działań preparatu,
 • skuteczność w zwalczaniu poszczególnych objawów,
 • opinie użytkowników i specjalistów.

Najskuteczniejsze tabletki na żylaki – ranking

1 miejsce – Varicorin

Zwycięzcą w naszym rankingu tabletek na żylaki jest Varicorin. To zdecydowanie najlepiej skomponowany preparat doustny, przywracający zdrowie kończynom dolnym narażonym na problemy żylne. W jego składzie znajdziemy 6 wysokiej jakości substancji aktywnych, a wśród nich: standaryzowany ekstrakt z kasztanowca, standaryzowany ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, ekstrakt z gryki zwyczajnej, hesperydynę, winorośl właściwą i oczar wirginijski.

Nietuzinkowa mieszanka składników i ich odpowiednio wysokie stężenie decydują o tym, że preparat działa intensywnie i niemal natychmiastowo na nasz organizm, sprawnie wykonując takie zadania jak:

 • znaczna poprawa krążenia żylnego,
 • wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych,
 • usuwanie opuchnięć,
 • redukcja bóli i stanów zapalnych,
 • poprawa funkcjonowania żył i tętnic,
 • wspieranie układu sercowo-naczyniowego poprzez działanie antyoksydacyjne,
 • stymulowanie produkcji kolagenu, który wpływa na wytrzymałość naczyń krwionośnych,
 • zmniejszanie przepuszczalności naczyń krwionośnych.

Za sprawą wielotorowego działania Varicorin redukuje żylaki i pajączki naczyniowe oraz zapobiega powstawaniu kolejnych zmian. Co więcej, uwalnia nas od uczucia ciężkości nóg, obrzęków, skurczów, bóli, drętwienia i podobnych dolegliwości kończyn dolnych. Zapewnia zdrowie nóg i poprawę funkcjonowania całego ustroju. Przywraca lekkość, polepsza sprawność ruchową i niweluje nieestetyczne zmiany żylakowe. Preparat może być też skuteczną bronią przeciwko hemoroidom.

Tutaj możesz zamówić Varicorin

2 miejsce – Varicosen

Srebrny medal w rankingu tabletek na żylaki trafia do innowacyjnego preparatu Varicosen, który zapewnia radykalną poprawę krążenia żylnego i kondycji naczyń krwionośnych. Siłą suplementu Varicosen jest nie tylko efektywny zestaw substancji aktywnych, ale także ich synergia – wspomagają i uzupełniają wzajemnie swoje działanie, stając się kompleksowym wsparciem w problemach z żylakami, ciężkością nóg i pękającymi naczynkami.

Skład Varicosen to 5 elementów: L-tauryna, AAKG, L-tyrozyna, jabłczan kreatyny, ekstrakt z buraka. To dość niecodzienny, ale nad wyraz skuteczny zestaw substancji usprawniających przepływ krwi, udrażniających żyły i chroniących naczynia krwionośne przed uszkodzeniami. Preparat przywraca zdrowie i sprawność kończynom dolnym, eliminuje uczucie ciężkości nóg, znosi opuchnięcia i dokuczliwe dolegliwości bólowe, zabezpiecza przed powstawaniem pajączków naczyniowych i żylaków oraz zmniejsza widoczność wcześniej powstałych.

Tutaj możesz zamówić Varicosen

3 miejsce – Varicoz

Na miejscu trzecim uplasował się Varicoz – zaawansowany suplement diety w kapsułkach, bazujący na połączeniu cennych bioflawonoidów i ekstraktów roślinnych. W składzie preparatu znajdziemy: przeciwdziałający żylakom i poprawiający elastyczność naczyń krwionośnych wyciąg z kasztanowca, regulujący ciśnienie ekstrakt z liści winorośli, uszczelniającą naczynka rutynę i witaminę C. W kapsułkach nie zabrakło także diosminy, która działa przeciwzapalnie, wzmacnia ściany żył, niweluje obrzęki i poprawia krążenie. Dodatkowo preparat został wzbogacony witaminą K, która stoi na straży prawidłowości procesu krzepnięcia krwi.

Wieloskładnikowe kapsułki Varicoz doskonale radzą sobie w takich dolegliwościach jak: żylaki, pajączki naczyniowe, opuchnięcia nóg, często występujące uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, bóle nóg, mrowienie, nocne kurcze łydek.

Tutaj możesz zamówić Varicoz

4 miejsce – Rostil

Rostil to popularny lek na żylaki i dolegliwości związane z zaburzeniami krążenia w kończynach dolnych. Niestety zawiera tylko jedną substancję czynną (jednowodny dobesylan wapnia), co czyni preparat dużo uboższym od wieloskładnikowych konkurentów. Niemniej jednak nie można odmówić mu zadowalającego działania, szczególnie jeśli dolegliwości żylne mają nasilenie małe lub umiarkowane. Co prawda Rostil nie zmniejsza widoczności żylaków i pajączków naczyniowych, które pojawiły się wcześniej, ale hamuje powstawanie nowych. Działa w sposób ochronny na naczynia krwionośne i redukuje ich przepuszczalność, wspiera układ limfatyczny i krwionośny, przeciwdziała zakrzepom i zastojom krwi w żyłach, niweluje obrzęki i bóle nóg.

5 miejsce – Diosminex Max

Diosminex Max to kolejny znany, jednoskładnikowy lek na dolegliwości żylne. Nie działa tak intensywnie, jak wieloelementowe preparaty, wzbogacone esencjonalnymi ekstraktami z roślin leczniczych, ale w wielu przypadkach potrafi być pomocny, o czym świadczy duża popularność wśród klientów. Substancją czynną w Diosminex Max jest diosmina, która występuje tu w wysokiej dawce – 1000 mg w 1 tabletce. Diosminex Max poprawia krążenie żylne, wzmacnia naczynia krwionośne i chroni je przed uszkodzeniami, zapobiega zastojom żylnym. Preparat może stanowić wsparcie w zwalczaniu takich dolegliwości, jak żylaki, bóle i ciężkość nóg, hemoroidy.

 • Facebook

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This div height required for enabling the sticky sidebar