Strona główna Odchudzanie Chlorogenic Power 2020 – nowy suplement diety na odchudzanie. Innowacyjna formuła i wymierne efekty

Chlorogenic Power 2020 – nowy suplement diety na odchudzanie. Innowacyjna formuła i wymierne efekty

by Karolina
0 komentarzy

Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, mnóstwo osób nieustannie poszukuje sposobu na pozbycie się nadmiaru kilogramów. Wiele z nich, mimo podejmowanych wysiłków, ciągle nie może jednak schudnąć. Dla tych nieszczęśników, cierpiących z powodu nadwagi, katujących się na siłowniach i stosujących głodówki, zaświtała wreszcie nadzieja. Na rynku pojawił się Chlorogenic Power 2020 – suplement diety zawierający znany powszechnie ze swoich właściwości odchudzających kwas chlorogenowy. Zdaniem producenta zapewnia on szybką, skuteczną i bezpieczną utratę wagi.

Czym jest kwas chlorogenowy?

owoce zielonej kawy na gałęzi

Zwany inaczej kwasem kawoilochinowym, kwas chlorogenowy to zaliczany do polifenoli związek chemiczny o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, dość powszechnie występujący w różnych strukturach roślinnych. W dużej obfitości zawarty jest przede wszystkim w ziarnach zielonej, niepalonej kawy, w nasionach kakaowca, w owocach czarnej jagody, aronii, morwy, także w przyprawach ziołowych i miodzie. Ma charakterystyczny, gorzki i wyrazisty smak.

Ciesząca się jako środek na odchudzanie ogromną popularnością zielona kawa, to zdaniem wielu osób, świetna metoda na zrzucenie zbędnych kilogramów. Trzeba jednak zauważyć, że nie każdy lubi albo może sobie pozwolić na systematyczne przyjmowanie znacznych ilości kawy, między innymi ze względu na wątrobę. Poza tym najważniejszy jest zasadniczy składnik, kwas chlorogenowy, a właśnie on w czystej postaci znajduje się w Chlorogenic Power2020. W ten sposób aplikowany kwas chlorogenowy spełni znakomicie swoje zadanie – bezpiecznie pozwoli schudnąć.

Właściwości kwasu chlorogenowego

W medycynie związek ten wykorzystywany jest przede wszystkim jako substancja o działaniu antybakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybicznym. Ma również silne cechy antyoksydacyjne. Jednak jego szeroka popularność wynika głównie z właściwości wspomagających odchudzanie. Kwas chlorogenowy spowalnia bowiem wchłanianie cukru po spożytym posiłku, przez co organizm zmuszony jest do sięgania po zapasy zgromadzone w postaci tkanki tłuszczowej. Ponieważ jednocześnie zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, regulując poziom glukozy, polecany jest nie tylko osobom odchudzającym się, ale także cukrzykom.

Kwas chlorogenowy pozytywnie oddziałuje także w przypadku nadciśnienia, co wykazały prowadzone badania. Zmniejsza tym samym ryzyko zawałów i udarów. Z uwagi na to, że jest silnym przeciwutleniaczem, ma zdolność blokowania wolnych rodników powstających w wyniku procesów metabolicznych, a nawet niektórych substancji rakotwórczych. Jak wcześniej wspomniano, hamuje rozwój bakterii i grzybów, między innymi gronkowca i paciorkowca, wykazuje właściwości przeciwzapalne i żółciopędne, wspiera układ nerwowy.

Chlorogenic Power2020 – charakterystyka suplementu

Chlorogenic Power2020

Główny składnik specyfiku, kwas chlorogenowy, to w pełni naturalna substancja pozyskiwana z niepalonych ziaren krzewu kawowego. Bioaktywna formuła powoduje, że suplement działa zgodnie z naturalnym rytmem funkcjonowania organizmu. Co prawda stymuluje metabolizm, ale tylko na poziomie komórek tłuszczowych, pobudzając je do intensywniejszej pracy, czyli spalania tłuszczu. Co więcej, spalanie tłuszczu dokonuje się przez całą dobę, niezależnie od tego, czy w danej chwili jesteśmy aktywni, czy też odpoczywamy.

Dzieje się tak dzięki temu, że kwas chlorogenowy blokuje wchłanianie glukozy z przewodu pokarmowego do krwi. Na skutek zahamowania tego procesu organizm sięga po energię z innych źródeł, mianowicie zaczyna spalać zmagazynowaną wcześniej tkankę tłuszczową. Jednocześnie Chlorogenic 2020 Power intensywnie wspiera proces oczyszczania organizmu z toksyn i złogów, co dodatkowo usprawnia odchudzanie. Reguluje przy tym nie tylko poziom cukru we krwi, ale i cholesterolu, czyniąc nas ogólnie zdrowszymi.

Przestawiając cały ustrój na bardziej sprawne i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, Chlorogenic Power 2020 dostarcza zarazem organizmowi wszystkich niezbędnych makro- i mikroelementów, w przeciwieństwie do rygorystycznych diet towarzyszących tradycyjnemu odchudzaniu. Nie zaburza jego naturalnego działania, nie powoduje odwodnienia czy wycieńczenia spowodowanego niedoborami składników odżywczych. Mało tego – reguluje gospodarkę elektrolitową i dostarcza potrzebnej ilości energii.

Chlorogenic Power 2020 – działanie i efekty stosowania suplementu

jabłko i miarka leżące na wadze

Co to oznacza dla osób cierpiących z powodu nadwagi czy otyłości? Otóż oznacza to koniec morderczych ćwiczeń i drakońskich głodówek, kompleksów na tle własnego wyglądu i doznawanych z tego tytułu przykrości. Oczywiście lepiej przyjmowanie suplementu połączyć z bardziej zdrową dietą i zwiększoną aktywnością fizyczną, gdyż wtedy proces odchudzania będzie przebiegał sprawniej i szybciej, ale zdecydowanie nie musimy się już katować tak jak dotychczas.

Suplement nie wykazuje żadnych skutków ubocznych, ale ze względu na obecność kofeiny, powinny go stosować tylko osoby dorosłe, nie poleca się go też kobietom ciężarnym i karmiącym.

Odblokowanie i przyspieszenie metabolizmu skutkuje systematycznym spadkiem wagi, pod warunkiem dłuższej suplementacji specyfiku. Co więcej, w odróżnieniu od innych metod odchudzania, w tym przypadku możemy spodziewać się trwałych rezultatów, bez wystąpienia tak zwanego efektu jojo, szczególnie w sytuacji, kiedy ograniczymy nieco ilość przyjmowanych kalorii i zaczniemy być bardziej aktywni fizycznie. Chociaż według twórcy formuły suplementu, prof. Timothy Jamesona, wcale nie jest to konieczne, ponieważ jego zdaniem suplementacja przyniesie oczekiwane skutki bez względu na prowadzony tryb życia.

Nie ulega jednak wątpliwości, że innowacyjna formuła Chlorogenic Power 2020 przynosi konkretne efekty za sprawą stężonego ekstraktu dobrze przyswajanego przez organizm. Przyspieszenie metabolizmu tłuszczów i węglowodanów, wzmożona produkcja soków trawiennych, oczyszczenie organizmu z toksyn, uregulowanie gospodarki elektrolitowej, dostarczenie niezbędnych makro i mikroelementów, blokowanie powstawania nowych komórek tłuszczowych, to wymierne efekty działania nowego preparatu.

Warto przy tym zauważyć, że oprócz wymienionych, suplement posiada jeszcze jedną ważną cechę, mianowicie hamuje uczucie głodu, co sprawia, że rzadko albo wcale nie podjadamy między posiłkami, a rozmaite przekąski, zwłaszcza słodycze i fast foody, to jedna z głównych przyczyn nadwagi.

Chlorogenic Power 2020 – opinie klientów

Suplementy diety zawierające kwas chlorogenowy cieszą się dużą popularnością ze względu na znane właściwości odchudzające. I chociaż w przypadku Chlorogenic 2020 Power mamy do czynienia z nowością na tym rynku, a zatem opinii konsumentów nie ma jeszcze zbyt wiele, to jednak te, które już się pokazały, są w większości bardzo pozytywne. Nawet jeśli będziemy do konkretnych liczb dotyczących zgubionych kilogramów podchodzić ostrożnie, to i tak fakt znaczącej utraty wagi wydaje się bezsporny.

Klienci chwalą efekty suplementacji podkreślając, że proces chudnięcia nie wymagał drastycznych wyrzeczeń, co więcej, stosowanie preparatu zaowocowało także ogólną poprawą zdrowia i samopoczucia, a nawet urody.

Chlorogenic Power 2020 – gdzie kupić?

Najprostszy i najlepszy sposób nabycia suplementu to skorzystanie bezpośrednio ze strony internetowej producenta. Dzięki tego rodzaju zakupowi zyskamy pewność jakości i oryginalności produktu, co więcej nie poniesiemy żadnych kosztów przesyłki. Istnieje również możliwość skorzystania z promocji, wskutek czego zapłacimy za opakowanie nie 254, a 127 zł.

Przejdź do oficjalnej witryny Chlorogenic Power 2020, klikając tutaj

Chlorogenic Power2020

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie